×

پاسور بازی آنلاین یکی از محبوب ترین بازی های کارت در ایران است. پاسور به طور سنتی به یک بازی خاص اشاره دارد،این یک بازی کارت است که در آن کارت های عددی با مجموع ۱۱ امتیاز دست میگیرند که به این بازی چهاربرگ میگویند.

هدف این است که اولین بازیکن یا تیم  به ۶۲ امتیاز دست یابند. سایر نام هایی که گاهی اوقات برای این بازی کارت استفاده می شود عبارتند از: چهار برگ (چهار کارت)، هفت خواج (هفت کلوپ)، یزدادهای (eleveny) و هفت و شاگرد، یزدا (۱۱ + ۷)

پاسور به طور معمول یک بازی ۲ نفره است، اما همچنین می تواند با ۳ یا ۴ بازیکن هم بازی  کرد.

یک بسته استاندارد پاسور از ۵۲ کارت و ۲، ۳ یا ۴ بازیکن تشکیل شده است . هدف بازی این است که امتیاز بیشتری را بر اساس برنده شدن کارت های خاص بدست آورند. در پاسور دو بازی حکم و شلم  هم میتوان بازی کرد.

این محبوب ترین بازی های کارت در ایران است. بازیکنان به دو تیم از دو بازیکن تقسیم می شوند. چهار کارت بین چهار بازیکن انداخته میشود، شخص با بالاترین کارت، به عنوان حاکم انتخاب شده است.در اصطلاح به معنی “قانونگذار” است. هنگامی که حاکم انتخاب می شود، ۵ کارت به او داده می شود. بر اساس این ۵ کارت، حکم را انتخاب میکند

پس از اینکه حاکم حکم را انتخاب کرد  ۵ کارت به هر یک از بازیکنان دیگر داده می شود و سپس ۴ کارت به تمام بازیکنان داده می شود و ۴ کارت دیگر به بازیکنان داده می شود. در پایان، هر بازیکن باید ۱۳ کارت در دست خود داشته باشد و بازی را شروع میکنند

اگر شما به یک بازی سرگرم کننده برای اوقات فراغت خود نیاز دارید سری به وب سایت دوبیکس بت بزنید در این سایت انواع و اقسام بازی سرگرم کننده و جذاب را خواهید دید که پاسور آنلاین از این بازی هاست.

شما باید برخی از بازی های سایت پاسور دوبیکس بت را امتحان کنید. این که آیا شما حرفه ای بازی میکنید یا ساده در بردن و باختن شما تاثیر زیادی دارد و باید با بازی های فراوان روی شگرد خود برای بردن بازی های شرطی پاسور کار کنید . این بازی های سایت پاسور از جمله چهار برگ آنلاین برای تمامی سنین مناسب است  اگر از بازی های تکراری و بی هیجان موبایل خود خسته شدید میتوان بازی های محبوب خود را در سایت دوبیکس بت بازی کنید که پاسور شرطی یکی از هیجان انگیز ترین انهاست.

بازی های کارت های سرگرم کننده متعددی وجود دارد که هر کدام به قوانین خاص خو د را دارد بازی های دو نفره کارت، بازی هایی برای ۳ و چند نفره .بازی های کارت  به شما اجازه می دهد که خودتان انتخاب کنید. شاید بهترین بخش این است که بسیاری از بازی های پاسور آنلاین  را می توان تقریبا در هر نقطه از جهان هستین بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *