×
نویسنده برتر | ۹۷/۰۵/۱۹

گاهی اوقات این بازی نیست که درخشان است، اما بازیکنان. گیم پلی پیچیده و تصاویر متحرک تنها در حال ساختن یک عنوان چند نفره قوی است. انسان هایی است که می توانند شگفتی ها و طرح هایی را ارائه دهند که میانگین تیرانداز یا گیج اول شخص را به یک جنگ ستارگان گلادیاتور و یا جنگ ستارگان همکاری تبدیل می کند. این راز بهترین بازی های چند نفره در PC است. سریع و مشتاق و یا زمان و محاسبه، بهترین بازی های PvP در تمام اشکال و اندازه آمده است.

اما همه آنها با لذت ساده ارتباط برقرار کردن با دیگر انسان ها ارتباط دارند. این که آیا این یک شفا دهنده و DPS است که تلاش می کند مانور مناسبی را در Overwatch یا یک سر و صدا برای مبارزه با تروریست ها در Rainbow Six Siege حل کند، این بازی ها بدون یک دسته از مردم که در اطراف کشتن، جراحی، یا گاهی اوقات به یکدیگر کمک می کند. بنابراین آن دسته از رباتها را از بین ببرید، فهرست دوستانتان را بیرون بکشید، روی رایج ترین چهره خود قرار دهید و آماده باشید تا بهترین بازی های چند نفره را در رایانه در نظر بگیرید.

بهترین بازی های چند نفره PC عبارتند از:

 • فورتنیت
 • لیگ افسانه ها
 • تیم قلعه ۲
 • نظارت
 • ضد حمله: جهانی تهاجمی
 • میدان جنگ PlayerUnknown
 • رنگین کمان شش محاصره
 • آرما ۳
 • Titanfall 2
 • مسابقات غیر واقعی
 • لیگ موشکی
 • دیابلو III
 • سرخ شده
 • برجستگی آسمانی
 • کرم ها
 • فورتنیت

تیرانداز Epic ابتدا به عنوان یک ترکیب جالب از ساختمان، گودال ماسهبازی و عناصر زنده ماند.حالت اصلی Fornite: Save the World – که در آن شما قلعه ها را برای مبارزه با یک تهدید زامبی شدید – در حال حاضر توسط Fortnite Battle Royale فتح شده است. با تشکر از تعداد برخی از بازیگران فدرنیت فوق العاده ، و این واقعیت است که یک معامله خوب جلا بیشتر از PUBG، آخرین مرد قاتل عقیده Epic یکی از بهترین بازی های چند نفره در کامپیوتر است.

بحث و گفتگو در مورد بحث و گفتگو در مورد فورتنیت در مقابل PUBG بستگی به اهداف شخصی شما دارد. هر دوی آنها بازی های نبردی سلطنتی با جوامع اختصاص داده شده را دارند، اما جذابیت پیکسار شگفت انگیز فتونی است، دسترسی به آن – به طور قابل توجهی با آزاد شدن به بازی کمک می کند و مکانیک ساختن آن را برای برخی از حساسیت های دقیق و شگرف نظامی PUBG به ارمغان می آورد.

لیگ افسانه ها

لیگ افسانه ها به شما می دهد همه چیز را که می توانید از MOBA بخواهید. شما می توانید انفرادی خود را برای اثبات برتری خود بر روی دیگران، سعی کنید به بهترین قهرمانان LoL استاد، و یا مهارت های خود را به هر نقش شما ترجیح می دهید. یا شما می توانید خانه خود را چند نفره منظم با دوستان خود، یا در حالت ۵v5 استاندارد و یا در یکی از چند بازی های سفارشی در دسترس است.این که آیا شما می خواهید بهترین در جهان باشد یا فقط در مورد سیستم های به خوبی طراحی شده، چیزی برای شما وجود دارد. معرفی بازی های سایت

برای بازیکنان هاردکور، لیگ افسانه ها انتخاب شیوه زندگی است و به لطف به روز رسانی های دائمی، همیشه بهبود می یابد. صنایع عظیم، صحنه های حرفه ای و مسابقات عظیم در اطراف آن، با میلیون ها دلار در خط به بهترین شکل، افزایش یافته است. جامعه لیگ تمام اکوسیستم های پشتیبانی بازیکنان، مدیریت تیم، تماشا و تیراندازی در این بازی ها را ساخته است. و اگر می خواهید، همیشه چیز جدیدی برای گفتگو، تلاش و یا بهبود در آن پیدا خواهید کرد.

در حالی که بعضی از آنها به راحتی فضایل رقیب Valve خود را، Dota 2، برای ما، بازیکن لیگ افسانه ها و نقش ها و قوانین بهتر تعریف می کند نه تنها بهترین MOBA، بلکه یکی از بهترین بازی های چند نفره در PC است.

تیم قلعه ۲

اگر شما زمانی که Team Fortress 2 راه اندازی نشد، انتقال اطلاعاتی که لذت وحشتناک و غیر منتظره در سال ۲۰۰۷ بود، بسیار دشوار بود. در طول توسعه از Pangea، TF2 همه را در زمانی که در نهایت به پیکسار شیک و شاداب و شادابیشان رسید، خفه کرد. ما انتظار داشتیم که در عوض تلفیق پیش بینی دوچرخه سواری و لباس نظامی، ماجراجویی آن، یک تیپ کمدی هایی است که از نظر شبیه سازی، تحریک کننده و مؤثر هستند. هر کدام دارای مهارت ها و توانایی هایی هستند که زیبایی را به یکدیگر متصل می کنند.

سنگین سرباز را می کشد مهندس برای جلوگیری از سنگین آماده می شود. جاسوسی جاسوسی Pyro سوزاننده جاسوسی. تک تیرانداز بیرون می زند. Scout bonks Sniper را بر روی تانک خود می گذارد و می رود. نسخه ی نمایشی Scout با بمب های چسبنده خود را از بین می برد، سپس مردم را فریاد می زند. نه مثل این نیست دیمرز ساعت را چک می کند که اوبر را محاسبه می کند و لب هایش را آزاد می کند. این امروز یک بازی بسیار متفاوت است و می تواند به طور کامل به بازیکنانی که از بین رفته اند ناراحت باشد.

با این حال، طراحی بصری غنی، قدرت مطلق بازیگران و تعامل میان طبقات آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های چند نفره در اطراف آن حفظ می کند. یک کلاسیک پایدار … حتی اگر ظهور فورتنیت به بزرگترین تیم Fortress 2 تبدیل شود، تعداد بازیکنان تا کنون کاهش یافته است.

نظارت

Overwatch به زیبایی ترکیب تیم Fortress 2 و لیگ افسانه ها، یک پدیده است و به راحتی یکی از بهترین بازی های چند نفره تا کنون ساخته شده است. یک تیرانداز چند نفره مبتنی بر کلاس که به سبک هنری TF2، نقشه های بارگیری و مبارزه نامتقارن بسیار اهمیت دارد، Overwatch همچنین مقدار زیادی از فهرست و لیست بازی های مختلف را به خود اختصاص می دهد.

همانطور که بررسی های PC Overwatch ما نشان می دهد، دستورالعمل مخرب آن برای عظمت چند نفره مخلوطی از سبک های محبوب است، که با امکانات امکان پذیر است و تصورات و حوادث توده ها را گرفته است. این خیلی از حتی یک بازدید بسیار دقیق از Overwatch Reddit مشغول به کار است که در آن شما قطعا برای GIF ها گرسنه نخواهید بود.

Blizzard به طور مداوم به روز رسانی بازی و اضافه کردن به فهرست قابل توجهی متنوع و رنگارنگ، بیش از حد. میخواهید بهترین شخصیتهای Overwatch را بسازید ؟ آماده برای انجام ماه به بلستر رنگارنگ. به هر حال Overwatch در حین حفظ تعادل رقابتی دقیقتر حتی بهتر عمل می کند.

ضد حمله: جهانی تهاجمی

Counter-Strike: Global Offensive یک داستان منحصر به فرد است. به روز رسانی نسخه قبلی Valve از Half-Life 1 mod، CS: GO به عنوان هیچ چیز بیشتر از یک پورت کنسول جاه طلب نیست؛ آزمایشی برای دیدن اینکه آیا بازیهای پلیاستیشن و ایکس با هم با نام Counter-Strike تعامل دارند.

و اگر بازیکنان کامپیوتر تصور کنند، آسیب چه چیزی است؟ همانطور که معلوم شد، ما یکی از بهترین بازی های چند نفره در رایانه را داشتیم. با تشکر از به روز رسانی CS CS: GO احساس تیرانداز به طور مداوم یکی از بازی های بازی شده ترین در Steam است. پوست اسلحه خود را از یک کل کلبه صنعت سایت های تجاری پشتیبانی می کند.

این فوق العاده رقابتی، استپ استخر بالا جایزه است. شما نمی توانید در Twitch for CS: GO جریان دهید. محبوبیت آن به وضوح مشهود است، اما کیفیت آن نیاز به درک عمیق تر از تجدید نظر خود را به عنوان یک سفر نستعلیق و یک تیرانداز خوب با پشتیبانی از دستگاه های بین المللی از بین رفته است.شاهکار شیرین با استثمار تاکتیکی رسیده است، به این معنی که اگر بخواهید موفق شوید، باید ازنکات CS: GO خود را بررسی کنید. این FPS با بازنگری در مورد سلاح های تیغه ای بریده شده است، این FPS بسیار راحت تر از پای سیب خانگی خانگی مادر است.

میدان جنگ PLAYERUNKNOWN

برندن “PlayerUnknown” پدر ژانر نبرد سلطنتی است و، همانطور که ممکن است حدس بزنید، میدان جنگ PlayerUnknown، کودک اوست. در PUBG، پیش فرض ژانر تنها با ملزومات لخت شده ارائه می شود: ۱۰۰ بازیکن با یک منطقه بی نظیر در نقشه ی غول پیکر قرار می گیرند، نقشه ها را برای اسلحه ها و دنده هایی که آنها را تنها می گذارد، زنده نگه می دارد.

البته، صرفنظر کردن از هر کس به عنوان تنها بازمانده، توانا سخت است، البته، بنابراین شما بهترین خواندن نکات PUBGما در مورد چگونگی پیروزی. این بازی پس از نه ماه در Early Access راه اندازی شد و این برای آن بهتر است. زرادخانه اسلحه های PUBG که می توانید آتش بس کنید، یک کمربند وسیع از لوازم آرایشی با محبت از جعبه های PUBG به شما کمک خواهد کرد که بخشی را نگاه کنید، و UI تازه و تازه و کوچکتر بسیار واضح تر است. علاوه بر این، نقشه های جدید همواره در حال تبدیل شدن به توقف بازی کردن استالر نسبت به یک جسد خارج از دایره است.

واقعیت این است که میدان جنگی PlayerUnknown یکی از بهترین بازی های چند نفره است، اما نه لزوما بهترین بازی Royale نبرد – طرفداران Fortnite ممکن است چیزی در مورد آن بگویند – نشان می دهد که چگونه این سبک قهرمانانه تبدیل شده است.

رنگین کمان شش محاصره

با وجود سطح بالای شباهت به FPS دوست داشتنی CS: GO، Ubisoft ساخت دیوار یا نصب سیم خاردار را به عنوان قهرمانانه به عنوان بدون دامنه دشمن از دو روبرو دور ساخته شده است. شاید بیش از حتی بهترین بازی های چند نفره، Rainbow Six Siege در مورد برنامه ریزی، ارتباط و اجرای یک استراتژی مبتنی بر تیم است. رنگین کمان شش نام خود را با نگاهی آرامتر و در نظر گرفته شده بیشتر نسبت به تیراندازان بمبگذاری که در اواخر دهه ۹۰ ساخته شده اند نامگذاری کرد و در نتیجه این کار را به عنوان یک متخصص حرفه ای MP5 به خوبی آموزش دیده، عینک آفتابی، .

آخرین نسخه سری این احساس را با وجود تغییرات متا ارائه شده توسط یک سر و صدا از اپراتورهای Rainbow Six Siege و به روز رسانی هایی که در سال های پس از راه اندازی به روز رسانی شده است، منجر می شود. اگر چه، البته تخریب وجود دارد. در هر دور گرد و غبار های بتنی با توجه به حجم زیادی از آوارها می توان از آنها استفاده کرد. فقط مطمئن شوید که شما آن را در سراسر لوازم آرایشی جدید خود را شیک نیست.

بخشی از “خوب بودن” در Siege، شناختن هر نقشه به صورت دقیق و هماهنگ کردن تیم شما با توجه به آن است. عمق، تنش ناخن ها و پتانسیل تاکتیکی Rainbow Six Siege باعث می شود یک تجربه ی چند نفره برای گربه و موشا به یاد ماندنی تبدیل شود. جای تعجب نیست که محاصره به عنوان یک esport از قدرت به قدرت می رود.

آرما ۳

Arma 3 در حال نزدیک شدن به پیدا کردن خود در یک میدان جنگ واقعی است، unibilling unintelligible همانطور که choppers و مخازن بروید، همانطور که شما در بازی های PC دریافت کنید. جنگ های بزرگ و فوق العاده واقع گرایی تنها بخش ارعاب ۳ Arma نیستند. بازیکنان این بازی با جمعیتی که در آن سطح تخصص قرار دارد و به هیچ وجه از آن استفاده نمیکنند، به بازی گرفته میشوند.

بازیکنان بازی تاکتیک و مانور را فقط یک ژنرال نظامی میدانند. جایی که توپ از آن استفاده می کند، این یکی از بهترین بازی های چند نفره است – جای تعجب نیست که فروش Arma 3 به میلیون ها نفر می رسد. هر نبرد یک چشم انداز پر هیجان است، با چت تیم پیچیده و حرکت تیم های خلاقانه (اگر شما در سرور خوب هستند). این ممکن است هنوز بیشتر از زیر شاخه فاسد باشد، اما این کار را برای بدست آوردن میدان های Battleground PlayerUnknown انجام داد. به اندازه کافی گفت

TITANFALL 2

همانطور که در کمپین تیتاناف ۲ مشاهده می کنید، تیرانداز EA دارای یکی از بهترین داستان های FPS تک نفره در حافظه اخیر است. با این حال، به عنوان اگر کافی نیست، تیزر Respawn با شکوه و مبتنی بر مکانیک یکی از بهترین بازی های چند نفره در اطراف است – اطمینان حاصل کنید که ما راهنمای کلاس Titanfall 2 را بخوانید، بنابراین می توانید ملاحظات را از بین ببرید. معرفی بازی های سایت

بخش چند نفره مضر Titanfall 2، همه چیز در مورد تعامل است. فکر می کنم دیوید در مقابل Goliath، به جز گاهی اوقات Goliath علیه Goliath. سپس، دیوید در داخل گولیا … در واقع، هرگز ذهن نیست. مراحل باز شدن یک بازی آنلاین، از Call of Duty به عنوان یکی از پنج خلبان پر سر و صدا شروع می شود، با استفاده از قلاب و دیگر ابزارهای خود برای پرش به مخالفان و رکورد زدن می کشد.

سپس همه چیز تغییر می کند تیتان های عظیم ۲۰ پا با سلاح های مختلف و توانایی ها باران زده و میدان جنگ را ویران می کنند. تجارت سریع و پویا به عنوان یک خلبان برای کنترل تندتر، اما بسیار قدرتمند، دوران چند نفره را با یک ریتم رضایت بخش که هسته امیدوارکننده اصلی را تصحیح می کند، متجلی می کند. اگر شما Titanfall 2 را از دست دادید، اکنون با Origin Access اصلاح کنید.

مسابقات غیر واقعی

تورنمنت غیر واقعی سهم بزرگی در صحنه FPS آنلاین ایجاد کرده است. تعلیق قدرت یو پی اس، تسلیحات زرهی و سلاح های فوق العاده ممکن است از سال ۱۹۹۹ کاهش یافته باشد، اما سرعت، حالت های بازی و طرح های نقشه حصول اطمینان از اینکه مسابقات غیرواقعی یکی از بهترین بازی های چند نفره ای است که می توانید بازی کند، باقی می ماند. البته هر کسی در آن زمان مراقبت می کند، البته. ما بیش از حد مشغول سر و صدا یکدیگر، در برج های مخالف CTF_Face دور از بهترین تفنگ تیرانداز بازی تا به حال ارائه شده است.

یا برای انجام فرصتی برای تبدیل شدن به جزر و مد در یک عملکرد دور ضعیف به Redeemer. شاید ممکن است اولین درخشش گرافیکی خود را از دست داده باشد، اما طرح سطح آن و بازخورد ویژه سلاح به این معنی است که تورنمنت غیرواقعی در تمام این سالها کاملا قابل پخش است.

لیگ موشکی

لحظه ای که کسی در Psyonix گفت “چگونه در مورد فوتبال … اما با اتومبیل؟” یکی از بهترین بازی های چند نفره در کامپیوتر متولد شد. با وجود تلاش نخستین شکست خورده، موفقیت لیگ قهرمانان اروپا به طراحی ساده آن است: شما فقط یک توپ را در یک زمین با یک ماشین فشار دهید.این چیزی است که فقط petroheads هاردکور می توانند درک کنند. با این حال سادگی را برای کمبود عمق اشتباه نکنید. همانطور که ما در بررسی PC لیگ راکت ما اشاره کردیم، تسلط بر تمام ترفندهای موفقیت گذرا، تیراندازی و امتیاز دهی، منحنی یادگیری هیجان انگیز است.

این یک حرفه – نه فقط برای استعداد موسیقی نوین – منجر به یک هزار نفر در نزدیکی مأموریت و تقریبا! لحظات، بدن شما به عنوان کشش به جلو در صندلی خود است. Headshots در تیراندازها ده سکه است، اما هدف در لیگ راکت چیزی ویژه ای است. بازی آنلاین استثنایی بیشتر، خانه واقعی راکت لیگ در چند نفره چند نفره چند نفره محلی است. به طوریکه به Towerfall، هر کس در اتاق خواهد بود ooh-ing و aahhinging به عنوان توپ از یک قسمت از زمین به سمت دیگر، با یک آرمان واجب به دنده ها متصل به جلوگیری از یک هدف اجتناب ناپذیر. اطمینان حاصل کنید که ما نکات لیگ موشک ما را بخوانید تا اطمینان حاصل کنید که دوستانتان را به راحتی از دست دادید.

دیابلو III

شکار کردن شیاطین، بازی کردن لباس، و وسواس بیش از غارت، فعالیت های بسیار جالب و جذاب با دوستان است. Diablo 3 بسته به صدها ساعت طرز کار سنگ زنی و چرخ دنده، که به رغم سنش کمک می کند یکی از بهترین بازی های چند نفره ای باشد.

راه اندازی فوق العاده ساده است: یک کلاس از قهرمان را انتخاب کنید – توجه دقیق به Diablo 3 ما توصیه می شود – در جهان به منظور نابود کردن شرارت، و گوش دادن به نزدیک به گابلین گنج. فقط مطمئن شوید که، همانطور که در توانایی های خود در دوچرخه سواری خود در دوچرخه سواری خود قرار می دهید، به انبوهی از بدخواهان توجه می کنید که هیچ چیز بهتر از انفجار در نزدیکی شما نیست و شما را به خمیر دزدی سیاه چال انداخته است. اضافه کردن یک بازیکن دوم به چالش می رسد، اما افق های شما را از لحاظ توانایی های متخصص گسترش می دهد.

اما اگر بتوانید به چهار بازیکن قدرتمند بپیوندید، هر چیزی می رود، و سه نفر اضافی برای تحسین این قفس جدید از زره سینه Hellborn که شما فقط برداشت.

سرخ شده

بهترین بازی های چند نفره، در مورد داشتن سرگرم کننده با دوستان – و البته منحرف از ناخن های اینترنتی randoms، البته. گفته می شود، بازی های پرطرفدار بازی های Ghost Town Games، حتی قوی ترین دوستی ها را نیز در بر می گیرد. هرج و مرج واقعی این بازی پخت و پز co-op هماهنگ نیست.

در زیر زیبایی زیبایی، زیبایی شناسی، شما احتمالا پرواز خواهید کرد – یا باید بگوییم سرخ شده؟ – از طریق اولین چالش های آشپزی شما در پادشاهی پیاز. هر وعده غذایی که می خورید کمک می کند تا جهان را از گوشت خوک عظیم نجات دهید. پس از اولین ماجراهای چند آشپزخانه، شما و کارکنان / دوستانتان هر روز با لگو در کفش خود با صدای بلند تر از گوردون رامزی فریاد می زنند. اگر شما نتوانستید نقش های مشخصی را اعطا کنید و به طور موثر ارتباط برقرار کنید، پیت گوشت گاوها سوزانده می شود، ظروف کثیف جمع می شوند و مشتریان از پنیر خالی می کنند.

از چرخش کشتی های دزدان دریایی به کامیون هایی که تقریبا نیمه در وسط بزرگراه تقسیم شده اند، آشپزخانه هایی که در آن سحر و جادو جادویی خود را کار می کنند، به طور فزاینده ای خائنانه به نظر می رسند زیرا غذاهای پخته شده شما در پیچیدگی رشد می کنند. با سرآشپزها و آشپزخانه هایی که از زمان انتشار بازی افزوده شده اند، آشپزی های جدید اضافه شده است، هرگز بهترین زمان برای به دست آوردن یک استاد آشپزی نیست.

برجستگی آسمانی

TowerFall Ascension یک بازی تمام در مورد سیستم عامل ها است – به جز پلتفرم Ouya نامطلوب که در آن ابتدا راه اندازی شد، یعنی. با استفاده از چند نفره رقابتی تا چهار نفر، فکر می کنمبمبمنمان با دوربین حرکت کرده و به جای مواد منفجره متمایل شده است ، جذابیت جذاب Towerfall Ascension به راحتی قابل درک است. یکی از بهترین بازی های چند نفره برای couch-couch، سادگی هر دو طرح فرض و کنترل – پرش، حرکت، شلیک – دسترسی را تضمین می کند. شما همچنین ممکن است بعد از اینکه دوستانتان نیز رفته اند، مدت زمان زیادی را صرف بازی کنند. TowerFall عالی : Dark World DLC نیز به خوبی بازی می کند.

کرم ها

در مورد کرم ها بسیار پیچیده است، و اکنون در دهه سوم خود قرار دارد و نیازمند گسترش سلاح های هسته ای است. تقسیم یک بازی حزبی مبتنی بر نوبه خود از تیم ۱۷ در نیمه اول، اسطوره آن است، و دو گروه جدید از blitters های لغزنده خواهد شد مشتاق از بقایای آن است. اما هسته (سیب) تضمین می کند که آن یکی از بهترین بازی های چند نفره در کامپیوتر باقی می ماند: ۳۰ ثانیه که در آن شما باید عکاس صورتی خود را در اطراف یک چشم انداز جادویی با هدف انفجار، پنبه زدن، و سوپر گوسفند حریف را قبل از گرد و غبار نوبت خود را شروع می کند.

به طور معمول با سه یا چهار بازیکن بازی می کند، Worms یک تماشاگر شگفت انگیز ورزش رسیده برای گاو نر نارنجی، پریدن از سوءاستفاده ها، و مجموعه ای از دیگر اشتباه های ثانیه های سمت چپ. شگفت انگیز ارائه شده توسط سرعت و سرعت باد – به ذکر است تسلط غیرواقعی در مورد طناب نینجا – به این معنی است که دامنه برای بازی سطح بالا نیز وجود دارد. این ممکن است خلع سلاح ناز باشد، اما کرم ها هنوز هم یکی از بهترین بازی های استراتژی در کامپیوتر است. برخی می گویند که Worms Armageddon نقطه عطفی معنوی بود. اما ما توصیه می کنیم که حزب جهانی کرم ها برای پتانسیل سفارشی سازی، و یا اخیر WMD کرم ها برای دیدن تکرار در حال حاضر وسیله نقلیه از فرمول.

بنابراین شما آن را دارید، بهترین بازی های چند نفره در کامپیوتر. البته همه ما می دانیم که بازی چند نفره تنها زمانی سرگرم کننده است که شما برنده شوید، پس مطمئن شوید که راهنمایی های Fortniteخود را برای Battle Royale بخوانید و همه قهرمانان جدید Overwatch را برای موفقیت آنلاین بررسی کنید. بسیاری از بهترین بازی های رایانه ای آینده همچنین دارای حالت های چند نفره جدید هیجان انگیز هستند. این بدان معنی است که هیچ وقت بهتر از زمان رقابت شما در دسترس نیست.بازی انفرادی خوب است و همه، اما ضرب و شتم گیمر های دیگر باعث می شود بهترین حالت چند نفره فوق العاده moreish.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *