×

 

 بازی حکم آنلاین یک بازی چهار نفره در مشارکت های ثابت است، شرکای رو به یکدیگر مینشینند، و در این بازی  از ۵۲ کارت استفاده می شود.

در حکم آنلاین شرطی بازی  به طور معمول جهت عقربه ساعت حرکت می کند و بازی شروع میشود این یک بازی با کارت هایی مثل کارت ویزیت است که هدف تیم این است که ۷ امتیاز را به دست آورند که برنده بازی مشخص شوند.

در ابتدای هر دور در سایت حکم آنلاین ، یکی از بازیکنان به طور تصادفی به عنوان حاکم انتخاب شده است.

بازی حکم آنلاین به این صورت اجرا میشود که هر بازیکن ابتدا پنج کارت رو به پایین دریافت می‌کند یعنی کارتهای برعکس که دیده نشوند. بعد از این که اولین گروه از کارت‌ها پخش شد، حاکم کارت‌های خود را بررسی می‌کند و سپس بهترین گزینه برای دست خود را به عنوان حکم اعلام می‌کند . بازیکنان دیگر نباید تا زمانی که حاکم بهترین گزینه را برای خود دست انتخاب کرده‌است، کارت خود را نگاه کنند. بعد از انتخاب برگ برنده، دیلر بقیه کارت‌ها را به بازیکنان میدهد و در نتیجه هر بازیکن باید دارای ۱۳ کارت باشد.

در این بازی چهار بازیکن یعنی ۲ گروه ۲ نفره  بازی می‌کنند. هر بازیکن مستقیما روبروی شریک خود روی میز می‌نشیند. در سایت بازی حکم آنلاین  از کارت ۵۲ کارت استاندارد استفاده می‌کند. رتبه‌بندی کارت‌ها در این عرشه به صورت زیر است (از بالا به پایین)؛ آس، شاه، بی‌بی، بی‌بی، ۱۰، ۹، ۷،۸، ۶،۵، ۴، ۳، ۲،

در بازی آنلاین حکم ۴ نفره حاکم اولین ترفند را هدایت می کند و بازی را شروع میکند و بازیکنان باید از آن استفاده کنند. هر دست ک بازی میشود دارنده  بالاترین کارت برنده شده و شروع کننده ی دست بعدی است.

بازی حکم ی بازی چالش برانگیز و پرهیجان

بازی آنلاین حکم ۴ نفره یک بازی فریب است پس از آنکه یک گروه  هفت امتیاز را به دست آورند، بازی پرهیجان به طور معمول متوقف می شود. اگر یک حزب هفت ترفند را به دست آورد در حالیکه تیم مقابل هیچ امتیازی در آن دور نگرفته باشد ، به عنوان Kot یا Kap شناخته می شود، پاداش به تیم مقابل اعطا میشود

بازی های کارت در همه جا بسیار محبوب هستند. مردم از آنها لذت می برند زیرا آنها خستگی را می کشند. سایت بازی حکم آنلاین خیلی مورد استقبال کاربران قرار گرفته و  آنها در کازینو نیز بازی می کنند.

وقتی اسم سایت حکم آنلاین آورده میشود در واقع درباره یک بازی کارت معروف آسیایی صحبت میشود این بازی که در هند، پاکستان و ایران بسیار محبوب است، دارای چندین نام است.

همانطور که پیشتر گفتیم، این یک بازی چهار نفره است. مشارکت بین ۴ نفر برای تشکیل دو تیم دو نفره.

کلمه حکم به معنای واقعی کلمه “فرمان، سفارش” است،

در حکم آنلاین شرطی در ابتدای هر دست یکی از بازیکنان حاکم می شود. حاکم به معنای واقعی کلمه “حاکم، فرماندار”  در اصطلاح کارت بازی است،

اگر تیمی که حاکم است ۷ دست کامل را بگیرد در حالیکه تیم مقابل دستی را نگرفته باشد تیم حاکم به جای ۱ امتیاز ۲ امتیاز میگیرد.

اما اگر تیم حاکم دستی نگیرد و تیم مقابل ۷ دست کامل بگیرد تیم مقابل به جای ۲ امتیاز ۳ امتیاز میگیرد

این بازی یک حقه هیجان‌انگیز است که در هند و پاکستان بسیار محبوب است .در سایت حکم آنلاین این بازی توسط تعدادی از نام های جایگزین نظیر Court Pees، Coat Piece و چندین نام مشابه دیگر شناخته میشود . در پاکستان این بازی معمولا “Rung یا Rang” شناخته می شود.

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *