×

پاسور یک بازی ورق خاورمیانه ای است. به طور گسترده ای در ایران بازی میشود، به طور مشابه با بازی ایتالیایی Cassino و بازی مصری بصره بازی می شود.

پاسور همچنین با نام «چهار بارگ» (۴ کارت)، «هفت خاج» (هفت کلوپ) و یا «هفت وه چهره یزدا» (۱۱ + ۷ = ۷) شناخته شده است

.پاسور شرطی بازی محبوب  در بین جوامع مختلف است. روند بازی بسیار جذاب است. رنگ ها و راه حل های فنی، و همچنین قوانین بازی زرق و برق دار منحصر به فردی است.

پاسور قدمت تاریخی دارد از قرن ۱۴ بوده، زمانی که مردم در آن زمان در زمان امپراتوری ویجایانگارا سکونت داشتند.

اگر چه بحث هایی در مورد مبدأ این بازی وجود دارد، بسیاری از مورخان معتقدند کارت های بازی در چین در قرن ۹ اختراع شدند.

در غالب پاسور چه بازی هایی میتوان انجام داد

در واقع اعتقاد برخی این است که بازی های کارت در درجه اول در چین آغاز شده و  این شواهد میتواند به قرن سیزدهم میلادی به  چین برسد که  آن حدود ۱۰۵ سال پیش اختراع شد. از چین، بازی های کارت همراه با فال ماهجونگ و دومینو گسترش یافت.

در طول قرن ها، این بازی های پاسور به شکل های مختلف در سراسر جهان تبدیل شده است. ده ها بازی از یک فرم یا دیگری مانند حکم، شلم،چهار برگ آنلاین اختراع شده اغلب این بازی ها با یک دسته کارت ۵۲ تایی بازی می شوند.

اعتقاد بر این است که پنجاه و دو کارت با ایده پنجاه و دو هفته در یک سال ساخته شده است

در طول سالها، کارت بازی های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته اند بازی ها پاسور شرطی و بازی های رقابتی از محبوبیت بیشتری نسبت به بازی های دیگر برخوردارند

بسیاری از مردم از کارت ها برای انجام ترفندهای جادویی استفاده می کنند.

همانطور که می بینید، کارت ها در طول قرن ها یک شکل محبوب سرگرمی بوده اند، و سرگرمی های مختلفی برای همه سنین ایجاد کرده اند.

در واقع پاسور یک بازی قدیمی ایرانی است که توسط کارت، بازی می شود و چهار کارت نیز نامیده می شود. در هر مرحله از بازی، چهار کارت به افرادی که بازی می کنند داده می شود، در پایان بازی کارت هایی که برنده می شوند، با توجه به قوانین بازی پاسور، امتیاز داده می شود. شما این بازی را میتوانید با کامپیوتر بازی کنید.

آیا شما به دنبال چیزی سرگرم کننده هستید؟ اگر چنین است، در سایت دوبیکس بت پاسور آنلاین  را حتما امتحان کنید. بازی های کارت عالی هستند،با استفاده از لب تاب  آنها را می توانید در خانه یا حتی در مسافرت بازی کنید

پاسور شرطی برای کیف پول و جیب شما مفید هستند این بهترین راه برای به دست آوردن درآمد است.

حتما  بازی های پاسور آنلاین  فوق العاده سرگرم کننده چهار برگ آنلاین ،حکم،شلم  را که ما در سایت دوبیکس بت ایجاد کردیم، امتحان کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *