×

دوبیکس بت  بهترین بازی تخته نرد آنلاین پولی را ارائه می دهد

این بازی تخته نرد کامپیوتری  بازی سرگرم کننده تمرین مغز است. در بازی تخته نرد تمرکز و و تفکر واستراتژیک لازمه ی بازی است و ودر صورت نبود هرکدام بازی موفقیت آمیزی نخواهید داشت.

به راحتی می‌توانید در تخته نرد دوبیکس بت بازی کنید خود را به چالش بکشید و بازی‌های آنلاین را با دوست خود تمرین کنید و با یکی از محبوب‌ترین سایت تخته نری یعنی دوبیکس بت  که تا به حال وجود داشته‌است، تخته‌نرد بازی کنید.

دنبال بازی تخته‌نرد می‌گردید تا با دوستانتان بازی کند؟ حالا می‌توانید با دوستان فیس بوک خود به صورت آنلاین رقابت کنید! دعوت کردن و بازی کردن بازی‌های آنلاین با دوستانتان تجربه کنید و لذت ببرید.

رقابت در بازی‌های تخته‌ای را به چالش بکشید و مهارت‌های خود را به آزمایش بگذارید!

بازی تخته نرد آنلاین را با دوستانتان بازی کنید و استراتژی خود را توسعه بخشید. یاد بگیرید  در برابر حریف خود به یک قهرمان تبدیل شوید. بهترین بازی‌های تخته‌ای را بازی کنید و بازی کردن با دوستان را به صورت آنلاین تجربه کنید.

به صورت آنلاین تخته ‌نرد بازی کنید و این بازی تاس را انجام دهید، تجربه کسب کنید.

با تمرکز بر روی استراتژی بازی تخته‌نرد خود، به پتانسیل واقعی خود برسید و قوانین و مقررات  این بازی را رعایت کنید. به جای هدر دادن زمان ، حرکت بعدی خود را برنامه‌ریزی کنید و از حریف خود پیشی بگیرید!

تخته نرد یک بازی بخت و اقبال است. قطعات هنری زیبا در نمای سه‌بعدی با چرخش و زوم به نمایش گذاشته می‌شوند. با تخته نرد  می‌توانید مهارت‌های بازی خود را در برابر کامپیوتر، یا در برابر دوستان و یا خانواده روی یک دستگاه امتحان کنید و نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و آنها را رفع کنید.

تخته نرد شاید قدیمی ترین بازی در جهان است. این بازی تقریبا ۵۰۰۰ ساله در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته است

اگر می خواهید بازی تخته نرد خود را بهبود ببخشید خواندن این متن را فراموش نکنید.

تخته نرد یک بازی محبوب باستانی قدیمی است. این بازی با دو بازیکن بازی میشود هدف تخته نرد این است که تمام مهره های  خود را در جهت عقربه های ساعت و قبل از اینکه رقیب تان انجام دهد، جابجا کند و به خانه برساند .اولین بازیکن که این کار را انجام دهد برنده است .

این بازی با دو بازیکن شروع می‌شود که هر کدام از آن‌ها برای برد به این بازی تن داده اند و این وسط چه کسی هوشمندانه بازی کند مهم است و برای شروع بازی هر دو بازیکن تاس را می اندارند و با چرخش تاس مشخص میشود که چه کسی عدد بالاتری آورده و آن بازیکنی که عدد بالاتر را آورده باشد بازی را شروع میکند

بازیکن اول دو تاس را می‌چرخاند. اعداد نشان می‌دهند که بازیکن تا چه حد می‌تواند مهره های خود را حرکت دهد.

اما وقتی بازیکن تاس را انداخت و اگر در هر دو تاس یک عدد ثابت نشان داده شد ، بازیکن مهره هارا حرکت میدهد طوری که انگار چهار تاس وجود دارد که همگی عدد مشابهی را نشان می‌دهند.

بهترین استراتژی ممکن است این است که سعی کنید حریف خود را تا جای ممکن عقب نگه دارید. لکمهره های شما همیشه در معرض خطر خوردن توسط حریف  قرار دارند،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *