×

به صفحه بک جک یا همان بیست و یک  آنلاین  دوبیکس بت خوش آمدید که در آن شما می توانید بهترین بازی های رایگان بلک جک را بازی کنید و چگونه در بازی بلک جک برنده شوید را بخوانید.

بلک جک یکی از محبوبترین بازی های مهارتی کازینو در تمام دنیاست و در این بازی فقط شانس نیست که تعیین کننده است بلکه تصمیم و هوشمندی شما هم در برد شما موثر است.

در بازی بلک جک هر کسی که مجموع کارتهایش به شماره بیست و یک نزدیک باشد برنده بازی خواهد بود. و امتیاز بیشتر از بیست و یک به معنی باخت آن بازیکن به حساب می آید.

حالا در اینجا به بازیکنان سایت دوبیکس بت میخواهیم آموزش بدهیم که هر عددی چقدر امتیاز دارد.

کارتهای ۲ تا ۱۰ امتیازی برابر با خودشان را دارند یعنی عدد ۲ ، دارای ۲ امتیاز است اما بیبی- سرباز- شاه هر کدام ۱۰ امتیاز دارند اما کارت آس بسته به خواسته بازیکن میتواند امتیاز ۱ یا ۱۰ داشته باشد.

بر این اساس که کدام عدد برای شما دست مناسب باشد انتخای میکنید که کارت آس یک امتیاز محاسبه شود یا یازده ده امتیاز. مثلا اگر دو کارت اولیه بازیکن آس و عدد سه بود   ارزش دست میتواند ۴ یا ۱۴ باشد بهترین حالت ممکن رسیدن به بلک جک است پس بهترین حالت برای دو کارت اولیه عدد ۱۰ و آ میباشد.

راهنمای بازی: بازی را با شرط بستم شروع میکنیم بعد از آنن دیلر برای هر بازیکن ۲ کارت پخش میکند و دو کارت هم به خودش میدهد که یکی از آنها رو نشده است اگر بازیکن با کارتهای اولیه خودش بیست و یک نشود باید برای به دست آوردن بیست و یک تلاش کند براساس کارتهایی که دارید تصمیم میگیرید هیت کنید یا استند .

هیت یعنی کارتهای بیشتری میخواهید و استند یعنی همین تعداد کافیه استند یعنی توقف.

قوانین بازی بلک جک

اگر مجموع کارتهای بازیکن ۱۷ تا ۲۱ باشد بهتره روی همین دست توقف کند این یعنی کارت دیگری نگیرد به این امید که امتیاز دستش از دیلر بالاتر باشه یا دست دیلر بسوزد.

هیت کردن: یعنی بازیکن یک کارت دیگر درخواست کند و با این کار یک کارت به مجموع کارتهای خود اضافه کند و مجموع امتیاز کارتهای خودش را افزایش دهد.معمولا بازیکنان این کار را ادامه میدهند تا دستشان به عدد ۱۷ تا بیست و یک برسد و یا بسوزند باست یا سوختن.

در بلک جک سوختن بدین معنی است که امتیاز بازیکن به بالای بیست و یک برسد مثلا اگر بازیکن روی ۱۵ هیت کند و یک کارت ۱۰ بگیرد میسوزد چون مجموع امتیازات اون بجای بیست و یک به بیست و پنج رسیده است.

دابل داون: در مواردی که کارتهای اولیه بازیکن ۹،۱۰ یا ۱۱ باشد فرصت خوبیه که دابل داون کند

در این فرصت بازیکن با دابل داون شرط خودش را دو برابر میکند و مبلغ شرطی به اندازه مبلغ اولیه به بازی اضافه میشود . زمانیکه بازیکن دابل داون میکند و تنها یک کارت دریافت میکند و سپس توقف میکن و اگر برنده شود دو شرط را ماله خودش میکند و اگر ببازد هر دو شرط را از دست میدهد

اسپیلیت: اگر دست اولیه دو کارت با ارزش عددی یکسان باشد بازیکن این اختیار را دارد که دست خودش را به دو دست جداگانه تبدیل کند که به این کار اسپیلیت میگویند مبلغ شرط اسپلیت با مبلغ شرط اولیه یکسان است . دیلر دو کارت اولیه بازیکن را اسپلیت میکند ویک دست به دو دست کار تبدیل میشود.

اگر بازیکن آس هارو اسپلیت کند آنها فقط میتواند یک کارت برای هر دست دریافت کنند اگر یکی از کارتها ۱۰ باشد این بلک جک نیست و بیست و یک نام دارد یعنی بلک جک تنها با دو کارت اولیه بازیکن امکان پذیر است به همین دلیل بازیکن یکو نیم برابر شرط اولیه خود را دریافت نمیکند.

و اما دیلر، دیلرها مجاز هستند فقط هیت یا توقف کنند چون باید از قوانین خاصی پیروی کنند اگر دو کارت اولیه دیلر ۱۶ یا کمتر باشد دیلر مجبور به هیت روی دست خودش است اگر دیلر ۱۷ یا بالاتر باشد باید توقف کند و اگر امتیازش بیست و یک بالاتر رود میسوزد و بازیکن برنده میشود

پس اگر بلک شوید مبلغ شرط را به همراه مبلغی معادل یک و نیم برابر مبلغ شرط دریافت میکند به عنوان مثال اگر بازیکن ۱۰ دلار شرط گذاشته باشد وبلک جک شود ۱۵ دلار یا یک و نیم برابر شرطش را دریافت میکند.

اگر بازیکن و دیلر با هم بلک جک شوند یا باهم مساوی شوند آن دست پوچ میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *