×
نویسنده برتر | ۹۷/۰۵/۱۹

خطرات بازی آنلاین

معروف ترین چند نفره آنلاین بازی خطرناک آنلاین  است. این سایت در سال ۲۰۰۸ راه اندازی شد و تا کنون بیش از ۶ میلیون بازی انجام داده است. ویژگی کلاسیک ریسک درگیری های کشور به کشوری با رول تاس حل شده است، به جای اینکه نسبت به استفاده از تیرهای جنگی از حمله / دفاع استفاده کنید.

مهاجمان ۶۰ درصد کشته می شوند، به طوری که برای مثال اگر یک مهاجم دارای ۵۰ ارتش در ابتدای نوبت باشد، آنها می توانند ۳۰ ارتش را در یک کشور همسایه بکشند. به عنوان یک مدافع با ۵۰ ارتش، نسبت به کشتن دفاع ۷۰ درصد است، به عنوان مثال از ۵۰ ارتش دفاع می کنند که ۳۵ سپاه ورودی را می کشند.

معرفی بازی های سایت

در یک سناریو با ۴۰ ارتش در حمله به ۴۰ ارتش در منطقه پل آلفا با ۱۲ ارتش باقی خواهد ماند و پخش بتا با ۱۶ ارتش باقی خواهد ماند. تفاوت ۴ ارتش ۱۰ درصد تفاوت بین مهاجم و مدافع است. همیشه در یک درگیری به دفاع می پردازد. مهاجم ۱۰ درصد بیشتر خرج می کند، اما خرابکاری های جنگی اغلب هزینه های آن را بیشتر می کند.

روشن کردن بازی جنگ استراتژی مبتنی بر  دارای سه فاز برای حمله است. ۱) استقرار، ۲) حمله، ۳) تایید. بازی کلاسی از ریسک نیز دارای سه مرحله است: ۱) استقرار، ۲) حمله، ۳) تقویت. با این حال، خطر این است که بازیکنان به ترتیب به ترتیب به نوبت خود می روند،به طور موازی در حال چرخش است. بزرگترین مزیت بازی موازی بازی های سریعتر است و باعث می شود بازی بیشتر متعادل شود.

شانس کارت

استراتژی فوق العاده مهم در هر دو ریسک و است. هنگامی که می آید برای تعیین نتیجه بازی کارت ها می توانند تفاوت ایجاد کنند. بازیکن با بیشتر تفکر استراتژیک ممکن است در بازی تخته سیاه برنده نباشد. در شانس تأثیر کمی بر نتیجه بازی دارد زیرا کارتها به شیوه ای منصفانه داده می شوند.

تاس بازی بازی را کنترل کنید

در حالی که کارت ها در ریسک عامل بزرگی در برنده شدن هستند، بزرگترین عامل موفقیت، تاس است. یک غلتک داغ میتواند بازی آنلاین خطر را بازی کند و در بهترین لحظه با یک جفت شش نفره بازی کند. دشوار است که با شلاق زدن یک رول بزرگ با تاس مواجه شود و آنها می توانند یک استراتژی درخشان را شکست دهند. تاسف است که مهارت را می توان توسط رول خوش شانس مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

بسیاری از نقشه ها

دارای نقشه های بسیاری برای لذت بردن، هنگامی که شما بازی خطر شما یک تخته همان بازی. بنابراین در حالی که شما می توانید هر دو بازی های آنلاین را در حال حاضر بازی کنید، بهتر است که  را بازی کنید تا بازی ریسک را بازی کنید.

بهترین جنبه های بازی Risk را گرفته و آن را به یک نسخه کامل از بازی پرداخته است. بخش راحت تر در مورد  این است که آن را در سیستم عامل های مختلف به صورت آنلاین در دسترس است، بنابراین می توان آن را تقریبا در هر نقطه اجرا کرد.

این گزینه های چند نفره به بازیکن اجازه لوکس دعوت از دوستان برای پیوستن به یک بازی بدون بدون هیچ زحمتی پاک کردن میز آشپزخانه و از بین بردن بازی روی صفحه. این یک راه عالی برای برقراری ارتباط با یکدیگر است، این یک بازی است تا مردم برای سرگرمی بازی کنند اما همچنین مغز را فعال می کند.

این چیز دیگری مهم است که به یاد داشته باشید، همه چیز در مورد بازی هوشمندانه و استراتژیک است، آن را با شانس بسیار کم است. در نهایت برنده شدن به نظر می رسد که چه کسی استراتژی بهتر و چگونگی تصمیم گیری در مورد حریف خود را دارد. قوانین و ایده کلی بازی، آشکارسازی ریسک، اما  نسخهی دقیق تنظیم شده موجود در نوک انگشتان بازیکن است.

امکان بی پایان

معرفی بازی های سایت

از آنجا که بازی آنلاین است گزینه های بیشتری از بازی سنتی وجود دارد، مانند تعداد زیادی از نقشه ها. بازیکن حتی توانایی ایجاد نقشه های خود و طراحی آنها را به میل خود، سفارشی کردن بازی. این یک فضای هیجان انگیز تر برای پخش را فراهم می کند و گزینه های بیشتری از نسخه اصلی را ارائه می دهد.

از زمان انتشار آن بیش از ۶ میلیون نفر در این بازی شرکت کرده اند، انجمن بزرگ است و همچنان رشد می کند. مردم سریع می فهمند که این یکی از بهترین نسخه های آنلاین ریسک مورد علاقه ی طولانی مدت است و دلیل خوبی دارد. در بازی ، هر بازیکن تصمیم می گیرد که حرکتی که او می خواهد انجام دهد، آن را تایید می کند، و سپس تبدیل می شود به طور همزمان، به جای در نظم پیوسته.

این نه تنها اجازه می دهد تا بازی را به طور مساوی اجرا کند، بلکه زمان کمتری برای تکمیل آن به کار می رود. این نیز کمی بیشتر هیجان انگیز است به این دلیل که یک بازیکن حرکت حرکت حریف خود را پس از و یا قبل از او، بسته به اینکه چه کسی آن را روشن است، و حرکت می کند معقول است چرا که آنها به طور موازی اتفاق می افتد.

در دسترس همه است

در بازی آنلاین بازی، یک بازیکن می تواند بدون توجه به جایی که ممکن است زندگی کند، دوستان را به چالش بکشد. با توجه به این واقعیت تنها توانایی برقراری ارتباط دوستان قدیمی و معرفی دوستان جدید را دارد زیرا بازیکنان علاقه خاصی دارند.

اگرچه این بازی ذاتی سیاسی است، اما بسیاری از افراد با باورهای مختلف را جذب می کند.  در حال حاضر به یک جامعه آنلاین عظیم متشکل از بازیکنان که عاشق بازی، به خصوص راحتی بازی در هر نقطه، گسترش یافته است. دشوار است تعیین کنید که افرادی که بازی را دوست داشتند خطر بیشتری به خواهند برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *