×

راه های بهبود بازی پوکر آنلاین

در این روز مقدار قابل توجهی از مواد آموزشی وجود دارد که به شما در بهبود بازی پوکر شما در سال ۲۰۱۹ کمک خواهد کرد.احتمالا برای کسی که برای اولین بار کار انلاین پوکر را تازه شروع کرده کمی دلهره آور است.

بنابراین تصمیم گرفتم که لیستی از راه های برتر در بازی پوکر را انتخاب کنیم تا بتوانیم روند بازی پوکر را بهبود بخشیمتمام این اطلاعات خوب نیست. بعضی از آن بد است و شما با پیروی از آن می توانید به پیشرفت خود آسیب برسید.

پس یا میخواهید یک بازیکن خوب باشید؟ اگر جوابتان مثبت است به این نکات طلایی ما گوش فرادهید اینها نکات پوکر هستند و حتی حرفه‌ای‌ها هم می‌توانند در یک زمان به آن‌ها مراجعه کنند:

بیش از حد پوکر بازی نکنید

احتمالاً اشتباهی که بازیکنان پوکر بازی می‌کنند این است که دست خیلی زیادی پوکر بازی می‌کنند. وقتی که شما بازی پوکر را تازه شروع میکنید این نشانه خوبی است اما وقتی که بازی را چند بار تکرار کنید به معنای برنده شدن نیست بلکه به معنای از دست دادن است پس در بازی پوکر باید حد را رعایت کنید و این مهمترین نکته در بازی پوکر است.

بازی خود را بررسی کنید

ساده‌ترین راه برای شروع یادگیری از اشتباهات خودتان این است که بعد از هر جلسه دست‌هایتان را بررسی کنید. بازبینی‌های منظم جلسات یک روش کاملاً ارزشمند برای بهبود نمایش شما هستند.

مطالعه دوره های پوکر

دوره‌های ویدئویی پوکر چند سال پیش در صنعت آموزش پوکر انقلابی ایجاد کردند و من فکر می‌کنم که آن‌ها هنوز یکی از موثرترین راه‌ها برای بهتر شدن در پوکر هستند.


مقالات پیشنهادی :  سایت پیش بینی فوتبال abt90


بهترین بخش درباره پوکر بازی این است که شما اساساً بازی برخی از بهترین بازیکنان پوکر در دنیا نگاه خواهید کرد و دقیقاً نحوه فکر آن‌ها را خواهید دید. واقعاً هیچ جایگزینی برای این نوع آموزش وجود ندارد. شما باید بازی را ببینید که چطور از تمام سطوح تجربه و سابقه موفقیت استفاده میشود.

مطالعه کتابهای پوکر

بعضی از مردم از خواندن بیش از تماشا لذت می برند البته یک کتاب کامل نیز امکان تجزیه و تحلیل عمیق تر هر موضوعی را فراهم می کند.

من فکر می‌کنم ادبیات پوکر در چند سال گذشته تا حد زیادی بهبود یافته‌است. درست ۵ سال پیش، تنها چیزی که ما داشتیم یک مشت کتاب بود که به وسیله برخی از موافقان قدیمی پوکر با تجربه‌ای اندک و بدون هیچ تجربه‌ای در بازی پوکر آنلاین نوشته شده بود. در واقع بسیاری از آن‌ها قبل از پوکر آنلاین نوشته شده بودند!

در چند سال گذشته، یک تن عناوین جدید با کیفیت توسط بازیگران آنلاین منتشر شده‌اند که به طور خاص بینش ارزشمندی را در مورد نحوه بازی این بازی ارائه می‌دهند.


مقالات پیشنهادی : سایت پیش بینی فوتبال بت برو


همچنین آن‌ها اغلب نرم‌افزاری را پوشش می‌دهند که ما امروزه در بازی‌های مدرن مانند برنامه‌های آموزشی پوکر که در بالا مورد بحث قرار گرفتم، استفاده می‌کنیم.

یک مربی استخدام کنید

استخدام یک مربی احتمالاً تنها راه موثر برای بهبود بازی شماست. یک مربی بسیار ماهر می‌تواند پیشنهادها ویژه‌ای برای شما ایجاد کند که برای شما مناسب هستند. پیدا کردن یک مربی خوب می‌تواند گاهی اوقات یک چالش باشد.

یک گروه مطالعه بسازید یا ایجاد کنید

گرفتن یک گروه مطالعه منظم با هم یا یک دایره از دوستان پوکر برای بحث در مورد دست‌ها راهی خوب دیگر برای بهبود بازی پوکر است. اگرچه این گروه‌ها به ندرت اتفاق می‌افتند، اما این گروه‌ها باید به طور جدی گرفته شوند و به همان روش به عنوان یک گروه طراحی کسب‌وکار انجام شوند.


مقالات پیشنهادی : بازی حکم آنلاین


با این وجود، بزرگ‌ترین مشکل پیدا کردن افراد مناسب است.باید به خاطر داشته باشید که تنها ۵ تا ۱۰ درصد مردم واقعاً برندگان بزرگی در این بازی هستند. اینها به طور واضح مردمی هستند که شما در گروه یا دایره دوستان خود می‌خواهید.

به بازیکنان دیگر توجه کنید

همان طور که بازی می‌کنید، یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که رقبای خود را مشاهده کنید، حتی زمانی که در یک دست نیستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *